skladem

Nový produkt

Boková denim sukně nejen pro těhotné - červená

581 Kč

Těhotenská boková jeans sukně pod bříško.Mini sukně MONIKA je ušitá z bavlněného denimu s 2% příměsí lycry. Látka je na omak příjemná, velmi měkká, poddajná, svou silou vhodná k nošení po celý rok.Sukně má prakticky střih navržený tak, aby Vám vyhovovala po celé Vaše těhotenství od úplného počátku až do porodu a abyste ji stejně dobře využila i po porodu, aniž by vypadala "těhotensky".

Sukně je bokového střihu, tzv. "pod bříško".Sukně má tvarovaný "pásek" vhodný pro rostoucí bříško.

Vzadu je v něm všitá ještě cca 15cm dlouhá guma, díky které se sukně natáhne ještě o dalších cca 6cm, což přispívá k většímu pohodlí i pro velké bříško při pohybu nebo naopak dlouhém sezení. Pod tímto páskem je našitý ještě bavlněný úpletový pás s všitou měkkou 5cm gumou, která má velkou roztažnost a udržuje sukni na správném místě, bez ohledu na velikost bříška.Pokud po zakoupení sukně Vašemu bříšku guma vadí, pak doporučujeme vyzkoušet větší velikost sukně, určitě Vám sedne.Vyrábí se v 5 velikostech, rozměry každé z nich uvádíme níže.

Námi uváděné konfekční velikosti jsou standardní. Při výběru vhodné velikosti vycházejte ze své velikosti před otěhotněním, ale prosím berte na vědomí, že obvykle těhotná žena min. 1-2 velikosti přibere a i když byste se do své původní velikosti možná vešla, nemusela by Vám být pohodlná.

Proto se prosím proměřte ( popř. porovnejte rozměry našeho oblečení s tím, které nosíte a je Vám pohodlné ). Pokud Vám při vyzkoušení je navzdory měření sukně „jentaktak“ a jste na začátku těhotenství, vyměňte radši za větší velikost, určitě svoje rozhodnutí v dalších měsících oceníte.Vypadá skvěle s halenkou a lodičkami/kozačkami, stejně jako s mikinou a teniskami.Je opravdu univerzální - můžete ji nosit jak před i po těhotenství.Velikosti/rozměry:

36 (boky do 94cm), délka sukně vpředu/vzadu - 36cm.

38 (boky do 98cm), délka sukně vpředu/vzadu - 36cm.

40 (boky do 102cm), délka sukně vpředu/vzadu - 36cm.

42 (boky do 106cm), délka sukně vpředu/vzadu - 36cm.

44 (boky do 110cm), délka sukně vpředu/vzadu - 37cm.1. jakost.

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: